Hakkımızda

Yüksel Paketleme 2006 yılından itibaren sektörde spesifik çözümleri ve dinamik yapısıyla dikkat çeken, her türlü yeniliği yakından takip eden ve vizyonu dahilinde kısa zamanda takip edilen firma noktasında olmayı hedefleyen aktüel yaklaşımları ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış ve sağlamaktadır.

Yüksel Paketleme bünyesinde, dünyanın önde gelen firmalarının sunduğu kaliteyi aratmayacak nitelik ve görsellikte tam otomatik dolum ve paketleme makinaları imal edilmektedir.

Yüksel Paketleme, dikey yapıda, volumetrik, terazili, çok kefeli paketleme makineleri ve dolum sistemleri ve yardımcı ekipmanlar konusunda faaliyet göstermektedir.

 Paketleme makinalarımız, granül, taneli, toz, sıvı ürünleri hassasiyetle paketlemekte ve isteğe göre 3 veya 4 kenarı dikişli poşet, flatbag oturan poşet, 4 kenarı ütülü (quadro) poşet yapmaktadır.

Yüksel Paketleme makinalarımızın projelendirme işlemini bünyemizde gerçekleştirmemiz, müşterilerimizin istediği özel koşulları sağlayabilmemizi ve işletme sürecinde ortaya çıkabilecek olası sorunları daha başlangıç aşamasında önlememizi sağlamaktadır.

Yüksel Paketleme, modern üretim anlayışına sahip yetişmiş iş gücü ve tecrübeli teknik kadrosu ile müşterilerimize sonsuz seçenek ve sorun çözme odaklı hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Ve sürekli yenilik parolasına sahip yönetim anlayışı ile hitap ettiği sektöre yönelik çalışmalarını çeşitlendirerek sürdürmeye devam edecektir.

Yüksel Paketleme, sektör ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermeye hazırdır.

MİSYONUMUZ

Kaliteli üretim” ilkesi ve “Mamul değil, hizmet üretiyoruz’’ sloganıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak, son teknoloji ile yüksek mukavemetli kağıtlar kullanarak müşterilerimize “Uygun maliyetli” ve “Çevreci“ ürünler sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Karlı ve yüksek oranlı büyümeyi sürdürülebilir hale getirerek, kalite ve fiyatta rekabet edilemez bir noktaya ulaşıp, ambalaj sektörünün güvenilen, tercih edilen, her alanda lider kuruluşu ve markası olmaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız